
Сувенит "Бабочка" от студии LadyStyle.Biz
50 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 326-00-68
Вайбер- +380 (98) 441-64-54
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Просто приголомшливий метелик може прикрасити будь-яку кімнату, коридор або спальню. Стане яскравим і оригінальним доповненням до інтер'єру.
У підставці метелика вмонтований світлодіод, який під час повороту кнопочки робить із метелика оригінальним нічний ліхтарик, який світить різними кольорами.
Чудово впишеться в інтер'єр дитячої спальні замість піхви для малюка.
Кріпиться до будь-якої поверхні (на підставці нанесений липкий шар.)
Розміри метелика 7х5 см
Виготовлена з пластику
Висота 2 см
У наявності різні кольори та моделі.
Замовити Ви можете по тілу. 093-492-8888 або
на сайті студії Леді Стиль: www.LadyStyle.Biz
Замовити Ви можете по тілу. 093-492-8888 або
на сайті студії Леді Стиль: www.LadyStyle.Biz
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Матеріал магніту | Вініл |
| Матеріал основи | Пластик |
| Вага | 7.2 г |
| Тематика декору, малюнка | Комахи, метелики |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Магніт сувенірний |
| Розміри | |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Метелик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴















