
Брелок для пари "Малюшки" від студії LadyStyle.Biz
85 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 326-00-68
Вайбер- +380 (98) 441-64-54
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прикольні брелки для ключів або на сумку "Малюки"
На брелоці кільце для ключів.
Брелок у формі 2 половинок: Малюка та крихітки із сердечками. Зазвичай для двох близьких людей — один забирає одного малюка, а інший — символічну половинку до нього.
Дуже зручно носити із собою або прикрасити сумку.
А можна повісити на лобове скло машини, щоб завжди був під рукою.
Чудовий Прикольний подарунок для пари!
В наявності 2 штуки
Замовити Ви можете по тілу. 093-492-8888 або
на сайті студії Леді Стиль: www.LadyStyle.Biz
Замовити Ви можете по тілу. 093-492-8888 або
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стать | Унісекс |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Вага | 20.6 г |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сріблястий |
| Форма | діти |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴

















