
Брелки "Пухнастик" з хутра кролика (різні кольори) від студії LadyStyle.Biz
189 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 326-00-68
Вайбер- +380 (98) 441-64-54
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Симпатичні брелки з натурального хутра кролика.
На брелочці кільце для ключів і карабін, а також петелька, на яку можна повісити додаткові підвіски.
Дуже зручно носити із собою або прикрасити сумку.
А можна повісити на лобове скло машини, збризкнувши парфумами, щоб виконувати функцію освіжувача.
Чудовий вдалий подарунок для жінок, чоловіків і дітей!
В наявності кольору: бежевий, фіолетовий, червоний, оранжевий
Замовити Ви можете по тілу. 093-492-8888 або
на сайті студії Леді Стиль: www.LadyStyle.Biz
Замовити Ви можете по тілу. 093-492-8888 або
на сайті студії Леді Стиль: www.LadyStyle.Biz
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 70 мм |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | натуральне хутро |
| Форма | Куля |
| Тематика малюнка/форми | Кругла форма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴











