
Серьги с лазуритом
893 ₴/пара
- Під замовлення
- Код: С3346-67
Відправка з 26 квітня 2026+380 (99) 326-00-68
Вайбер- +380 (98) 441-64-54
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Элегантные серьги с лазуритом
Английский замок
Оправа сделана из сплава с покрытием родия
Камень: натуральный лазурит 25х13 мм,
Длина: , 46 мм, ширина 13 мм
Вес: 8 гр
Заказать можно на сайте www.LadyStyle.Biz , или 099-326-00-68 вайбер
Заказать можно на сайте www.LadyStyle.Biz
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Лазурит |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Синій |
| Форма каменю | Крапля |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Східні мотиви |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Вага | 8 г |
| Стан | Новий |
| Виробник | Лазурит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893 ₴/пара











