
Кулон із зображенням лотоса студії www.LadyStyle.Biz
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПМ -56
+380 (99) 326-00-68
Вайбер- +380 (98) 441-64-54
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ажурный кулон на цепочке с изображением цветка лотоса с цветными фианитами
размер кулона 38х20 мм
Металл- сплав
Длина цепочки: 48 см
ВЕс: 4,24 гр
Заказать Вы можете по тел. 099-326-00-68 или
на сайте студии Леди Стиль: www.LadyStyle.Biz
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Тематика малюнка/форми | Рослини, Східні мотиви |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Стиль виконання | Східний |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Кількість каменів | 7 шт. |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Бижутерный сплав |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Довжина ланцюжка | 480 мм |
| Вага | 4.24 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| матеріал | |
| Метал | бісутерний сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴










