Шикарные серебристые серьги с яркими камнями (имитация турмалина параиба)
сплав , покрытие родий
Замок- гвоздик
Камни- фианиты белые, турмалин параиба (имитация)
Размер камней ―27х8 мм
Длина 46 мм
Вес 7,22 гр
Производитель - Китай
Шикарная модель сережек
Заказать можно на сайте www.LadyStyle.Biz
Заказать можно на сайте www.LadyStyle.Biz
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Родій |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Блакитний |
| Форма каменю | Маркіз |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Вечірка |
| Тип застежки | Гвоздик |
| Довжина | 46 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Вага | 7.22 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Східний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴/пара







