
Сережки з натуральними великими океанічними мушлями
469 ₴
- Готово до відправки
- Код: С0005-366
+380 (99) 326-00-68
Вайбер- +380 (98) 441-64-54
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальні сережки з натуральними океанічними раковинами. замок — кільце (італійське)
Матеріал: медичний сплав
Камінь: натуральні океанічні раковини
Розмір раковини 34х35 мм, довжина 51 мм, товщина 9 мм
Вага: 12,66 гр
Ручна робота!
Замовити можна на сайті www.LadyStyle.Biz
Замовити Ви можете по вайберу 099-326-00-68

Замовити можна на сайті www.LadyStyle.Biz
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Стать | Жіноча |
| Колір металу | Жовтий |
| Камені вставки | Амоніт |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Колір каменів | Золотистий |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Східні мотиви |
| Тип застежки | Італійська застібка |
| Довжина | 51 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Вага | 12.66 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| камінь вставка | океанічна раковина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴











