
Шикарная заколка "Лотос" от LadyStyle.Biz
896 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 326-00-68
Вайбер- +380 (98) 441-64-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шикарна ексклюзивна шпилька на підібране волосся. Золотий ажурний лотос одягається на "дульку" або хвіст на потилиці. Фіксується шпилькою з перлиною. Приголомшлива прикраса для будь-якого випадку.
Має прекрасний вигляд у волоссі та тримає зачіску
Довжина 13 см основа, висота 6 см
колір золотий із золотою шпилькою зі штучною перлиною
Матеріал — метал
Вага: 133 гр
Замовити можна на сайті www.LadyStyle.Biz або за тілом.099-326-0068


Замовити можна на сайті www.LadyStyle.Biz або за тілом.099-326-00-68
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип | Затискач |
| Матеріал | Метал |
| Оздоблення та прикраси | Квіти |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Колір і відтінок | Золотистий |
| Стать | Жіночий |
| Тематика малюнка/форми | Рослини |
| Стиль виконання | Флористика |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896 ₴












