Замовити Ви можете за номером 099-326-00-68 вайбер
на сайті Студії Леді Стиль: www.LadyStyle.Biz
Підвіска з яскравим великим природним каменем лабрадоритом з золотисто-бузковим переливом
Незвичайного кольору класична форма кулона підходить жінкам, які люблять екзотичні рідкісні речі
розмір каменю : 44х27 мм,
довжина підвіски: 54 мм, висота 9.7 мм
Метал — сплав, покритий сріблом 925o.
Ручна робота індійських майстрів.
Вага: 17,87 гр
Замовити можна на сайті www.LadyStyle.Biz
Замовити можна на сайті www.LadyStyle.Biz
099-326-00-68 вайбер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 17.87 г |
| Ширина | 27 мм |
| Країна виробник | Індія |
| Довжина | 54 мм |
| Стать | Унісекс |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Східні мотиви |
| Товщина | 9.7 мм |
| Покриття | Срібло |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Лабрадор |
| Форма каменю | Крапля |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Золотистий |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Вид виробу | Підвіска |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736 ₴














