
Шикарний кулон із пурпуровим лабрадором "Рожева Крапля"
936 ₴
- Готово до відправки
- Код: П148-89
+380 (99) 326-00-68
Вайбер- +380 (98) 441-64-54
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замовити Ви можете
на сайті Студії Леді Стиль: www.LadyStyle.Biz
Підвіска з яскравим великим природним каменем пурпурним лабрадоритом з рожево-бузковим переливом
Незвичайного кольору класична форма кулона підходить жінкам, які люблять екзотичні рідкісні речі
розмір каменю : 48.5х25,5 мм,
довжина підвіски: 58,5 мм, висота 10,6 мм
Метал — сплав, покритий сріблом 925o.
Ручна робота індійських майстрів.
Вага: 19.10 гр
Замовити можна на сайті www.LadyStyle.Biz
Замовити можна на сайті www.LadyStyle.Biz
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Тематика малюнка/форми | Східні мотиви |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Срібло |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Лабрадор |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Форма каменю | Крапля |
| Колір каменів | Рожевий, Бузковий |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Довжина | 58.5 мм |
| Ширина | 25.5 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 19.1 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Підвіска |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 936 ₴













