-10%

Сережки з перлами природної форми
899 ₴/пара
809,10 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: С4377-113
+380 (99) 326-00-68
Вайбер- +380 (98) 441-64-54
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гарні сережки з природним натуральним перлами з південного моря пурпурово кольору
Метал: срібло, покрите золотом (ручна робота)
Камінь: перли натуральні, розмір каменю 20х15, мм
Довжина сережки 38 мм , ширина 15 мм
Вага: 3.68 гр
Ручна робота ювелірів Індії! Ексклюзив!
Замовити можна на сайті www.LadyStyle.Biz
Замовити можна на сайті www.LadyStyle.Biz
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли |
| Покриття | Золото |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Вага | 3.68 г |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вид виробу | Сережки-протяжки |
| Тематика малюнка/форми | Східні мотиви |
| Колір металу | Білий |
| Колір каменів | Білий |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Тип застежки | Скоба |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | Східний |
| Форма каменю | природна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809,10 ₴/пара










