
Желтая чашка Ма Коша с пожеланиями
369 ₴
- Готово к отправке
+380 (99) 326-00-68
Вайбер- +380 (98) 441-64-54
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ярко-желтая керамическая чашка станет прекрасным подарком к любому празднику
Обьем 330 мл
У наявності 10 варіантів написів-афермацій, під час замовлення уточніть, які написи ви бажаєте замовити.
Замовити Ви можете
на сайті студії Леді Стиль: www.LadyStyle.Biz або по вайберу 099-326-00-68
Символ Макоші діє як енергетичний "провідник" між різними рівнями буття (черти). Він допомагає відновити гармонію, підсилює інтуїцію та творчий потенціал, а також захищає від негативу. Його використання актуальне як для жінок, так і для чоловіків, оскільки вплив символу універсальний і стосується всіх аспектів життя.
Символ Макоші, нанесений на чашку, може служити не лише декоративним елементом, а й потужним енергетичним інструментом для структуризації рідини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип емкости | Чашка |
| Назначение | Универсальное |
| Состояние | Новое |
| Материал | Керамика |
| Объем | 330 мл |
| Высота | 95 мм |
| Цвет | Желтый |
| Декоративное оформление | Сублимация |
| Тематика декора, рисунка | Надписи |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Блюдце | нет |
| Крышка | Нет |
| Ситечко | Нет |
| Ложечка | нет |
| Использование в микроволновке | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 110 мм |
| Диаметр | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 369 ₴





